Mrągowo/ Gizycko i okolice.Przedstawiciel Handlowy ds. aptek i sklepów

Mrągowo/ mrągowski/ warmińsko-mazurskie

Ogłoszenie dodane: 23.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Kat. B

Eris Partner Suwałki zatrudni Przedstawiciela Handlowego na obszar Mrągowo, Giżycko i okolice.

Główne zadania na stanowisku:

Aktywna sprzedaż produktów u dotychczasowych klientów firmy (apteki i sklepy)

Nawiązywanie relacji handlowych z nowymi Klientami

Poszerzanie rynków zbytu dla towarów i usług oferowanych przez Firmę

Realizacja planów sprzedażowych,

Budowanie wizerunku Firmy,

Współpraca z współpracownikami oraz poszczególnymi działami Firmy

Wymagania:

Wykształcenie minimum średnie,

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

Mile widziana znajomość branży.

Wysoka kultura osobista oraz chęć i łatwość nawiązywania kontaktów,

Prawo jazdy kat. B,

Motywacja i zaangażowanie

Zatrudnimy osobę zamieszkałą Mrągowo, Giżycko bądź okolice

Oferujemy:

Umowę o pracę,

Wynagrodzenie podstawowe oraz prowizję od sprzedaży

Niezbędne narzędzia pracy: telefon, tablet, samochód służbowy

Zatrudnienie w stabilnej firmie

Nowoczesne i przyjazne środowisko pracy .

Zachęcamy do aplikowania!

Agnieszka

Agnieszka

Agnieszka