MONTERZY SIECI ZEWNĘTRZNYCH WODNO-KANALIZACYJNYCH-BRYGADY

Warszawa/ mazowieckie

Ogłoszenie dodane: 11.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Słupska 58, 02-495 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
Nr oferty: StPr/24/04277

OBOWIĄZKI:
Praca na budowach sieci kanalizacji zewnętrznej wod-kan i odwodnienia dróg

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Operator urządzeń do obróbki odwiertów wydobywczych
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:
- Godziny pracy: 7-15

Wymagania: brak lub niepełne podstawowe, min. 2 lata doświadczenia zawodowego, umiejętność czytania dokumentacji i niwelowania, mile widziane uprawnienia na zagęszczarki i ubijaki.

Zgłoszenia: e-mail: rekrutacja@pebis.com.pl, tel.: 22 667 97 30 w godz. 8-16.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Warszawa
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie brutto: od 30 do 38 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Przedsiębiorstwo Budowlano-Instalacyjne PEBIS

Adres:
Słupska 58, 02-495 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Dane kontaktowe:
e-mail: rekrutacja@pebis.com.pl
tel: 22 667 97 30

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
Po uzgodnieniu z pracodawcą

Źródło: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy