Monter Regałów Magazynowych

Sulechów/ zielonogórski/ lubuskie

Ogłoszenie dodane: 17.04.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

-Monter Regałów Magazynowych

Praca wewnątrz hali na terenie montażu regałów w miejscowości Krężoły (wjazd do Sulechowa).

Główne obowiązki:

Montaż zaczepów oraz półek w regale półkowym wielopoziomowym o masie półki ok. 5kg,

Przestrzeganie instrukcji montażu oraz dbałość o bezpieczeństwo osobiste i otoczenia podczas wykonywania pracy,

Instalacja dodatkowych komponentów, takich jak zabezpieczenia, prowadnice czy panele boczne, aby zapewnić stabilność i bezpieczeństwo konstrukcji.

Poszukujemy Kandydata:

Zdecydowanego do podjęcia pracy od zaraz, z dużą motywacją do pracy,

Pozytywnie nastawionego do współpracy z innymi,

Wykazującego skrupulatność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

Montaż półek nie jest skomplikowany – doświadczenie będzie dodatkowym atutem,

Z podstawową znajomość języka angielskiego ze względu na międzynarodowe środowisko pracy,

Z brakiem przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3m.

W zamian możemy zaoferować:

Pracę na cały etat,

Umowę zlecenie,

Odzież i obuwie robocze,

Wsparcie koordynatora na każdym etapie zatrudnienia,

Wypłatę zawsze na czas i przejrzyste warunki,

Możliwość przyznania zaliczki raz w miesiącu po przepracowanym tygodniu pracy.

-Z uwagi na przenoszenie półek, preferowana płeć to mężczyźni.

Samanta

Samanta

Samanta