Monter - praca w branży motoryzacyjnej

Rzeszów/ podkarpackie

Ogłoszenie dodane: 09.11.2023

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

Synerte Sp. z o.o. poszukuje pracowników na stanowisko Montera.

- Szukasz pracy na krótki okres czasu?
- Chcesz podreperować swój budżet?
- Interesujesz się branżą motoryzacyjną?

Jeśli 3x odpowiedziałeś TAK – Jesteś tym, kogo szukamy!

Miejsce pracy: Niemcy, Francja, Węgry, Włochy, Dania
Okres: minimum 3 tygodnie
Obowiązki: Do Twoich obowiązków będzie należał montaż wyposażenia hal z branży automotive.

Naszymi partnerami są m.in. Porsche, VOLVO, Airbus, Volkswagen, Tesla

Czeka na Ciebie:
- Możliwość podjęcia pracy od zaraz bądź w ustalonym terminie,
- Możliwość zatrudnienia na krótki okres czasu, bądź opcję długofalowej
współpracy,
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dużym plusem,
jeśli jednak nie masz doświadczenia - firma zapewnia przyuczenie do zawodu – zdobywaj z nami nowe kompetencje!
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie - stawka ustalana indywidualnie !
- Darmowe zakwaterowanie, logistykę do miejsca pracy,
- Odzież roboczą oraz narzędzia.
- Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Zainteresowany? - skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem tel: 533 221 819 lub prześlij swoje CV na adres: kadry-export@synerte.eu

Synerte Sp. z o.o.