Monter - praca od zaraz

Tarnów/ małopolskie

Ogłoszenie dodane: 15.11.2023

Typ umowy:
Inny
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Nie

Firma z siedzibą w Gliwicach poszukuje doświadczonego montera do pracy w branży motoryzacyjnej.

Zakres Obowiązków:
Obsługa przydzielonych maszyn i narzędzi w zakresie montażu elementów motoryzacyjnych.
Stosowanie się do panujących przepisów BHP i Ppoż w celu zapewnienia bezpiecznych warunków pracy.
Precyzyjny montaż podzespołów zgodnie z określonymi standardami jakościowymi.
Monitorowanie i utrzymanie sprzętu w dobrym stanie technicznym.
Współpraca z zespołem w celu osiągnięcia efektywnej produkcji.
Utrzymywanie czystości na stanowisku pracy oraz dbanie o porządek w miejscu pracy.

Wymagania:
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem.
Komunikatywna znajomość angielskiego.
Znajomość obsługi maszyn i narzędzi montażowych.
Sumienność, precyzja oraz zdolność do pracy w zespole.
Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku produkcyjnym.
Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie z branży motoryzacyjnej.
System premiowy.
Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres email: kontakt@sabami.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem 791 126 763 lub 512 730 257.

W CV prosimy umieścić jedną z poniższych klauzul:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przedstawienia mojej kandydatury w trwającym procesie rekrutacji.
lub
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przedstawienia mojej kandydatury w trwającym procesie rekrutacji oraz pozostawieniu ich w bazie Administratora na potrzeby przyszłych rekrutacji, którymi mógłbym być zainteresowany po uprzednim przedstawieniu mi oferty.

Dziękujemy wszystkim kandydatom za złożone aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Barbara

Barbara

Barbara