MONTER OPAKOWAŃ DREWNIANYCH

Gliwice/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 27.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: 44-109 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0303

OBOWIĄZKI:
praca fizyczna na produkcji opakowań drewnianych i obsługa maszyn stolarskich w ruchu, montaż opakowań drewnianych (pracownik łączy elementy drewniane przy pomocy narzędzi: gwoździarek pneumatycznych, zszywaczy, wiertarki lub innych narzędzi tworząc produkt końcowy jakim są skrzynie, palety lub inny asortyment)

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Pozostali ustawiacze i operatorzy maszyn do obróbki drewna i pokrewni
- Wykształcenie: zasadnicze branżowe

Wymagania inne:
- z
wykształcenie zawodowe, techniczne, dyspozycyjność polegajaca na możliwości wyjazdów w delegacje, mile widziane umiejętności z zakresu mechaniki i obróbki drewna, mile widziane uprawnienia typu operator wózka widłowego lub suwnicy

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Gliwice
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 4 500 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
"KADOR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Adres:
58-535 Miłków, powiat: karkonoski, woj: dolnośląskie

Dane kontaktowe:
e-mail: pracuj.gliwice@kador.pl
tel: 32 706-12-70

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach