MONTER MOŻLIWOŚĆ ZATRUDNIENIA OBYWATELI UKRAINY

Tyczyn/ rzeszowski/ podkarpackie

Ogłoszenie dodane: 22.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

MONTER
MOŻLIWOŚĆ ZATRUDNIENIA OBYWATELI UKRAINY

Miejsce pracy: Ogrodowa 7B, 36-020 Tyczyn, powiat: rzeszowski, woj: podkarpackie
Nr oferty: StPr/24/1684

OBOWIĄZKI:
Montaż - Serwis instalacji wod-kan , klimatyzacji , wentylacji

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:
- Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A1 - początkujący, w piśmie: null
Mile widziane doświadczenie.
Mile widziane prawo jazdy kat.B.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Tyczyn
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 8 000 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
HYDRO-COOL AGNIESZKA KLIMASZ

Adres:
Ogrodowa 7B, 36-020 Tyczyn, powiat: rzeszowski, woj: podkarpackie

Dane kontaktowe:
Henryk Klimasz
e-mail: hydrocool@wp.pl
tel: 690 006 992

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
cv

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie