MONTER MEBLI, POMOCNIK STOLARZA, KIEROWCA

Nochowo/ śremski/ wielkopolskie

Ogłoszenie dodane: 18.03.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Brzozowa 1, 63-100 Nochowo, powiat: śremski, woj: wielkopolskie
Nr oferty: StPr/24/0133

OBOWIĄZKI:
montaż mebli,dowóz mebli wraz z rozładunkiem,pomoc przy pracach stolarskich,obsługa maszyn i urządzeń stolarskich,

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
- Uprawnienia: znajomość rysunku technicznego

- Uprawnienia: zdolności manualne
- Uprawnienia: Prawo jazdy kat.B

Wymagania pożądane:
- Uprawnienia: doświadczenie zawodowowe na podobnym stanowisku (wymagany staż - lata: 3)

Wymagania inne:
- montaż mebli, obycie z narzędziami stolarskimi
Premia uzależniona od doświadczenia

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Nochowo
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 700 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Meble Kampra Sp.j. A.Więcek M.Więcek P.Więcek

Adres:
Brzozowa 1, 63-100 Nochowo, powiat: śremski, woj: wielkopolskie

Dane kontaktowe:
Paulina Więcek
tel: 517-434-185

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Śremie