Monter konstrukcji stalowych/fasad

Poznań, Grunwald

Ogłoszenie dodane: 13.03.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Nie

Lider technologii w zakresie innowacyjnych konstrukcji dachowych i fasadowych zatrudni pracownika na stanowisko:
Miejsce pracy: 86368 Gersthofen - Bawaria
Stawka: od 17 euro/h – w zależności od doświadczenia
Zadania:
• Montaż i przeglądy fasad i konstrukcji dachowych,
• Dokumentacja prac montażowych i serwisowych,
• Monitorowanie jakości podczas przechowywania, transportu i montażu komponentów,
• Nadzór/Instruowanie podwykonawców w porozumieniu ze starszym monterem.
Wymagania:
• Ukończone szkolenie techniczne lub kilkuletnie doświadczenie w jednym lub w kilku z poniższych obszarów: konstrukcje stalowe, metalowe, szkło, przemysł/budownictwo, fasady, budowa maszyn,
• Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu umożliwiającym porozumiewanie,
• Gotowość do odbywania podróży służbowych.
Gwarantujemy:
• Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę,
• Diety, premia wakacyjna i świąteczna,
• Szerokie możliwości szkolenia i rozwoju,
• Odzież roboczą,
• Firmowy program emerytalny, nową restaurację firmową i inne korzyści, takie jak zniżki pracownicze i leasing rowerów,
• Darmowe zakwaterowanie,
• Zwrot kosztów podróży, np. bilet na pociąg/samolot lub stawka zryczałtowana za prywatny samochód osobowy,
• Pracę w systemie 4/1.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny 536 548 851. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „MONTER KONSTRUKCJI” – na pewno oddzwonię!

Magdalena

Magdalena

Magdalena