MONTER KLIMATYZACJI

Chorzów/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 17.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Piekarska 12, 41-506 Chorzów, powiat: m. Chorzów, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0409

OBOWIĄZKI:
Praca przy montażu i serwisowaniu klimatyzacji

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
- Uprawnienia: doświadczenie w chłodnictwie, elektryce, klimatyzacji (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
- Uprawnienia: chęć rozwoju zawodowego
- Uprawnienia: Znajomość branży energetycznej

Wymagania dodatkowe:
- Uprawnienia: mile widziane prawo jazdy kat B

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Chorzów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE ENERGETYKI I OCHRONY ŚRODOWISKA TERMELEX JERZY ZWOLIŃSKI NAZWA SKRÓCONA: P.U.E. I O.Ś. TERMELEX JERZY ZWOLIŃSKI

Adres:
Piekarska 12, 41-506 Chorzów, powiat: m. Chorzów, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Jerzy Zwoliński
tel: 32 345 86 85

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : Kontakt: 7:00 - 15:00

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie