MONTER KAMIENNYCH ELEMENTÓW

Sławków/ będziński/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 14.05.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Grodzka 4, 41-260 Sławków, powiat: będziński, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0646

OBOWIĄZKI:
montaż blatów,schodów,parapetów i nagrobków.Praca na okres próbny 3 miesiące -w godz.od 8.00 do 16.00.Miejsce pracy w/g zleceń

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:
- Doświadczenie nie jest wymagane -do przyuczenia ,chęc do pracy.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Sławków
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Stanisław Grzesiak GRANIT-GRZESIAK

Adres:
Grodzka 4, 41-260 Sławków, powiat: będziński, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Stanisław Grzesiak
tel: 500213958

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, inny - Pierwszy kontakt telefoniczny 500 213 958 w celu ustalenia rozmowy kwalifikacyjnej

Wymagane dokumenty:
cv

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie