MONTER INSTALACJI WOD. - KAN., GAZ. I CO.

Bytom/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 29.02.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Musialika 9, 41-902 Bytom, powiat: m. Bytom, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0161

OBOWIĄZKI:
wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych, praca na wysokości

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:
- Wymagania: mile widziane uprawnienia do obsługi podnośników.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Bytom
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Orbitgaz Bytom S.C. Jarosław Szczerba, Bernadeta Szczerba

Adres:
Musialika 9, 41-902 Bytom, powiat: m. Bytom, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
e-mail: m.szczerba@orbitgazbytom.pl

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail, Termin: kontakt osobisty - poniedziałek, wtorek, Godziny : 07.00 - 09:00

Wymagane dokumenty:
dok. aplikacyjne

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu