Monter Fotowoltaika/Монтер сонячних панелей

Legnica/ dolnośląskie

Ogłoszenie dodane: 23.01.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

profiSOL sp. z o.o., powstała w 2017 roku, zajmuje się budową instalacji fotowoltaicznych. Mając ugruntowaną pozycję na rynku realizuje kontrakty na terenie Polski i Europy.

Poszukujemy kandydatów posiadających doświadczenie na podobnym stanowisku, odpowiedzialnych i pragnących zaangażować się w powierzony zakres obowiązków.

Stanowisko, które proponujemy, związane jest z pracą przy budowie farm fotowoltaicznych na terenie Polski – praca w delegacji.

Zakres obowiązków:

montaż konstrukcji i modułów fotowoltaicznych

montaż okablowania

montaż ogrodzenia

inne prace budowlane związane z budową farm

Wymagania:

mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

chęci do pracy i nauki nowych zagadnień

umiejętność obsługi podstawowych narzędzi, elektronarzędzi

dyspozycyjność do pracy w ciągłej delegacji

Dodatkowym atutem będą:

podstawowa umiejętność obsługi komputera

prawo jazdy kat. B lub wyższe

umiejętność obsługi ciężkich maszyn budowlanych (ładowarki, koparki)

umiejętność czytania rysunków technicznych oraz schematów elektrycznych

Oferujemy:

wynagrodzenie netto 23-28zł /h

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i wiedzy

bezpłatne dojazdy do pracy oraz noclegi

dla osób wyróżniających się zaangażowaniem oraz szybko uczących się - podwyżki oraz możliwość awansu

- Prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą – zgodna na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji lub o kontakt telefoniczny

Nadiia

Nadiia

Nadiia