Monter Części Elektrycznych

Łódź, Bałuty

Ogłoszenie dodane: 15.03.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

Poszukujemy osób na stanowisko Montera Części do firmy produkcyjnej w Łodzi. Zatrudnienie bez pośredników!

MONTER CZĘŚCI ELEKTRYCZNYCH
tel. 695 405 957
email. patrycja.sedzik@ewl.com.pl

Zadania:
- Montaż elementów w oparciu o rysunek techniczny;
- Kontrola wykonania i weryfikacja zgodności ze schematami elektrycznymi;
- Obsługa narzędzi ręcznych.

Wymagania:
- Umiejętność czytania rysunku technicznego;
- Znajomość urządzeń pomiarowych;
- Gotowość do pracy w systemie zmianowym (III zmiany, od poniedziałku do piątku).

Oferta:
- Umowa o pracę- bezpośrednio u Pracodawcy;
- Stawka od 4500-5000 zł brutto miesięcznie;
- Premia roczna;
- Benefity: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, MultiKafeteria, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych.

Zapraszamy do aplikowania!

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do EWL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w: Al. Jerozolimskie 160, 02-326 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: praca(małpa)ewl.com.pl.

Patrycja

Patrycja

Patrycja