MŁODSZY WYCHOWAWCA

Chrzanów/ chrzanowski/ małopolskie

Ogłoszenie dodane: 09.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Marii Skłodowskiej-Curie 10/2, 32-500 Chrzanów, powiat: chrzanowski, woj: małopolskie
Nr oferty: StPr/24/0337

OBOWIĄZKI:
praca z dziećmi, opieka i wychowanie podopiecznych placówki

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: opiekuńcza-wychowawcza, resocjalizacja, specjalna

Wymagania pożądane:
- Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Wymagania inne:
- Wymagane wykształcenie pedagogiczne o kierunku: pedagogika opiekuńczo-wychowawcza, resocjalizacja lub praca socjalna, mile widziane przygotowanie pedagogiczne

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Chrzanów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Powiatowy Ośrodek Wsparcia Dziecka i Rodziny w Chrzanowie

Adres:
Marii Skłodowskiej-Curie 10/2, 32-500 Chrzanów, powiat: chrzanowski, woj: małopolskie

Dane kontaktowe:
Katarzyna Smolińska
e-mail: powdir.chrzanow@wp.pl
tel: 32 646 71 88

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie