MŁODSZY WYCHOWAWCA

Strzyżów/ strzyżowski/ podkarpackie

Ogłoszenie dodane: 25.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: SOBIESKIEGO 7/2, 38-100 Strzyżów, powiat: strzyżowski, woj: podkarpackie
Nr oferty: StPr/24/0395

OBOWIĄZKI:
Oferta pracy przeznaczona wyłącznie dla osób zarejestrowanych w PUP Strzyżów.
Praca w godzinach:
8:00-20:00
20:00-8:00
Sprawowanie opieki nad dziećmi przebywającymi w placówce.
Zaspokajanie potrzeb zdrowotnych, edukacyjnych oraz rozwojowych dzieci zgodnie z obowiązującymi standardami opieki i wychowania.
Współpraca z zespołem wychowawczym w zakresie rozwiązywania problemów dziecka i jego rodziny.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Strzyżów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Dom Dziecka nr 2 w Strzyżowie

Adres:
SOBIESKIEGO 7/2, 38-100 Strzyżów, powiat: strzyżowski, woj: podkarpackie

Dane kontaktowe:
e-mail: dyrektor@ddz.strzyzowski.pl
tel: 17 2761002

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście

Wymagane dokumenty:
Brak danych

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Strzyżowie