Młodszy Specjalista ds. Employer Brandingu z orzeczeniem (cała Polska)

Katowice/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 25.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Orzeczenie o niepełnosprawności

BPO Network Sp. z o.o.
Poszukujemy osoby do pracy zdalnej z lekkim piórem i chęcią do pracy.

Nasz klient to jedna z największych firm okulistycznych w Polsce.
Pracuje w niej bardzo duża grupa osób z niepełnosprawnością.
Zapraszamy

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Employer Brandingu z orzeczeniem o niepełnosprawności
Miejsce pracy: Praca zdalna dla osób z całej Polski

Wymagania:

● Mile widziane aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
● Preferowane wykształcenie wyższe (np. Polonistyka, Marketing)
● Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
● Obsługa pakietu Microsoft Office
● Bardzo dobrą umiejętnością zarządzania kilkoma projektami jednocześnie
● Kreatywność i lekkie pióro
● Samodzielność i skrupulatność
● Własny komputer
● Stałe łącze Internetowe w miejscu zamieszkania

Obowiązki:

● Odpowiedzialność za rozwój profilu na Linkedin
● Wsparcie w realizacji wewnętrznych projektów z zakresu HR
● Dbanie o budowanie dobrego wizerunku firmy

Oferujemy:

● Pracę zdalną
● Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin pracy
● Wynagrodzenie 4300 zł brutto (rzeczywista praca około 5h dziennie) w okresie próbnym
● Respektowanie wszystkich zasad dotyczących pracy OzN
● Opiekę ze strony BPO NETWORK (psycholog, pedagog, prawnik, kadrowa)
● Bony na produkty firmy
● Dodatek za używanie własnego komputera
● Możliwość skorzystania z pakietu Luxmed
● Możliwość korzystania z ubezpieczenia
● Fundusz świadczeń pracowniczych

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Natalia
503 460 566
nwalkiewicz@bponetwork.pl
rekrutacja@bponetwork.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

JESLI CHCESZ SPRAWDZIĆ CZY OGŁOSZENIE JEST JESZCZE AKTUALNE, ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ
(Aby wyświetlić stronę proszę wkleić nazwę strony od www. do przeglądarki)

Natalia

Natalia

Natalia