MŁODSZY OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ ( SKAWINA)

Skawina/ krakowski/ małopolskie

Ogłoszenie dodane: 15.05.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: 32-050 Skawina, powiat: krakowski, woj: małopolskie
Nr oferty: StPr/24/2824

OBOWIĄZKI:
praca na linii montażowej. Produkcja wycieraczek i chłodnic samochodowych.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Pozostali operatorzy maszyn do produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:
- chęci do pracy

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Skawina
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 4 400 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
"ADECCO POLAND" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
Plac Europejski 2, 00-844 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Dane kontaktowe:
Pracodawca
tel: 723193129

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon

Wymagane dokumenty:
Praca w systemie 4 brygadowym lub 3 zmianowym (poniedziałek -piątek).
Praca na 3 zmiany (6-14-22).

Źródło: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie