Międzynarodowy Kierowca C+E

Zielona Góra/ lubuskie

Ogłoszenie dodane: 14.05.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Kat. C+E

Agencja Pracy Service Jobs Sp. z.o.o. poszukuje osób na stanowisko:

Lokalizacja: Zielona Góra

Poszukujemy wielu kandydatów.

Opis stanowiska:
- elastyczne systemy pracy, w tym ciągły, 3/1, 2/1, lub ich wielokrotności, np. 6/2
- różnorodne trasy międzynarodowe - na terenie Unii Europejskiej z przewagą tras D,NL,B,F bywają też trasy do pozostałych krajów UE, Szwajcarii, a jeśli kierowca ma wizę to również do Wielkiej Brytanii (specjalny dodatek finansowy)
- Zmiany kierowców często wypadają za granicą - busy dowożą kierowców do aut - czas ten wliczany do płacy kierowcy.
- głównie towary przestrzenne jak styropian, puste puszki czy opakowania plastikowe
- czasem kierowca wystawia towar paleciakiem na rampę - nie wymaga to dużej siły fizycznej
- pojazdy volvo/renault w dużych kabinach lub MAN/Mercedes w lekkich zestawach (zawsze 2 łóżka, klimatyzacja, lodówka itp.) - auto + przyczepa, nie ma ciągników siodłowych.
- 90% załadunków i rozładunków to stałe miejsca u tych samych klientów.
- Jazda nocna tylko w wyjątkowych wypadkach, generalnie jazdy odbywają się w dzień.

Wymagania:
- Prawo jazdy kategorii C+E.
- Posiadanie aktualnych kwalifikacji zawodowych uprawniających do prowadzenia pojazdów ciężarowych.
- Doświadczenie w transporcie międzynarodowym.
- Odpowiedzialność
- Samodzielność

Mile widziane osoby z Ukrainy, obowiązkowa jest wiza lub aktualna karta pobytu.

Oferujemy:
- wynagrodzenie: 90 EURO netto/dzień + 20 EURO premii/dzień

Zainteresowane osoby zachęcam do wysłania CV na adres efilipiak.servicejobs@gmail.com

Ewa

Ewa

Ewa