MENAGER RESTAURACJI

Mysłowice/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 28.03.2024

Typ umowy:
Samozatrudnienie

Miejsce pracy: Spacerowa 60, 41-400 Mysłowice, powiat: m. Mysłowice, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0165

OBOWIĄZKI:
prowadzenie restauracji, układanie menu, kierowanie projektami . nienormowany czas pracy. kontrakt menedżerski . Miejsce pracy: Mysłowice ul. Spacerowa 60 lub 30

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Kierownik lokalu gastronomicznego (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
- Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
- Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
- Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:
- wymagane wykształcenie min. średnie, wymagane doświadczenie w zarządzaniu zespołem, ogólna wiedza o pracy w gastronomi, prawo jazdy kat. B

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Mysłowice
Rodzaj umowy: Kontrakt menedżerski
Wynagrodzenie brutto: od 7 000 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
PROFUSION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
Katowicka 69A, 41-400 Mysłowice, powiat: m. Mysłowice, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
tel: 518 977 300

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach