MECHANIK W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU - MIEJSCE PRACY: KALISZ/OPATÓWEK

Opatówek/ kaliski/ wielkopolskie

Ogłoszenie dodane: 11.03.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Zdrojowa 1, 62-860 Opatówek, powiat: kaliski, woj: wielkopolskie
Nr oferty: StPr/24/0282

OBOWIĄZKI:
Przezbrajanie i regulacje maszyn dla potrzeb produkcji. Zapobieganie awariom poprzez działania prewencyjne. Usuwanie awarii maszyn i urządzeń. Prowadzenie dokumentacji. Dbanie o utrzymanie we właściwym stanie całej infrastruktury zakładu. Uczestnictwo w pracach: prewencja, awarie, remonty, inwestycje i modernizacje. Kontakty z firmami zewnętrznymi świadczącymi usługi serwisowe dla DUR. Proponowanie zakupu komponentów mechanicznych i ich zamienników
Inicjowanie nowych rozwiązań technicznych w zakresie maszyn i przyrządów warsztatowych, pomiarowych itp. poprawiających skuteczność pracy oraz usprawniających procesy produkcyjne

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze branżowe

Wymagania pożądane:
- Wykształcenie: średnie branżowe

Wymagania inne:
- Wykształcenie zawodowe lub średnie, mile widziane doświadczenie.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Opatówek
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 30 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
COLIAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
Zdrojowa 1, 62-860 Opatówek, powiat: kaliski, woj: wielkopolskie

Dane kontaktowe:
Ewa Jaźwiec
e-mail: ejazwiec@colian.com
tel: 508 348 106

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, poczta

Wymagane dokumenty:
CV
Miejsce pracy: Kalisz/Opatówek

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu