MECHANIK URZĄDZEŃ OGRODOWYCH

Stalowa Wola/ stalowowolski/ podkarpackie

Ogłoszenie dodane: 07.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Rozwadowska 43, 37-450 Stalowa Wola, powiat: stalowowolski, woj: podkarpackie
Nr oferty: StPr/24/0276

OBOWIĄZKI:
Naprawa urządzeń leśnych i ogrodowych tj, kosiarki, pilarki, kosy spalinowe itp. Praca w godz. 9-17.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:
- Wymagane wykształcenie średnie, bardzo dobra znajomość obsługi komputera, prawo jazdy kat. B, umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami, umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy technicznej. Mile widziane doświadczenie.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Stalowa Wola
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
A-Z SERWIS Andrzej Zakrzewski

Adres:
Rozwadowska 43, 37-450 Stalowa Wola, powiat: stalowowolski, woj: podkarpackie

Dane kontaktowe:
e-mail: biuro@azserwis.com.pl

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: e-mail

Wymagane dokumenty:
Dokumenty aplikacyjne należy przesłać na adres e-mail: biuro@azserwis.com.pl

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli