MECHANIK / ŚLUSARZ

Jaworzno/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 11.01.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Kat. B

NOWREM GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Firma branży elektrycznej, sanitarnej, HVAC, mechanicznej, specjalizująca się w obsłudze zakładów przemysłowych na terenie górnego śląska zatrudni pracowników na stanowisku:
MECHANIK/ŚLUSARZ

Miejsce zatrudnienia: Jaworzno

Opis stanowiska:
• remonty i naprawy maszyn budowlanych (koparki, ładowarki, spycharki, przesiewacze),
• wykonywanie okresowych przeglądów (koparki, ładowarki, spycharki, przesiewacze),
• naprawy układów mechanicznych i hydraulicznych,
• prace ślusarskie na warsztacie oraz w terenie,
• dbanie o wysoką jakość wykonania.
Wymagania:
• wykształcenie minimum zawodowe,
• minimum 2 lata praktyki,
• znajomość budowy maszyn,
• mile widziane prawo jazdy kat. „B” lub „C”
• mile widziana umiejętność spawania elektrodą otuloną metodą 111 i/lub umiejętność cięcia palnikiem gazowym.
Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• pracę w doświadczonym zespole,
• profesjonalne zaplecze techniczne,
• niezbędne profesjonalne narzędzia pracy,
• pakiet socjalno- pracowniczy,
• szkolenia i certyfikacje branżowe.

Krzysztof

Krzysztof

Krzysztof