MECHANIK SAMOCHODOWY - DOPOSAŻENIE STANOWISKA PRACY (3) UZUPEŁNIENIE

Psary Polskie/ wrzesiński/ wielkopolskie

Ogłoszenie dodane: 26.03.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: 62-300 Psary Polskie 59, powiat: wrzesiński, woj: wielkopolskie
Nr oferty: StPr/24/0124

OBOWIĄZKI:
naprawa podzespołów samochodowych, konserwacja i przeprowadzenie kontroli pojazdu, diagnostyka, wykonywanie prac demontażowo-montażowych

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
- Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:
- Oferta przeznaczona dla osób bezrobotnych, zarejestrowanych w PUP Września. Skierowanie do pracy można uzyskać w pokoju nr 3 (parter-SALA POŚREDNIKÓW).

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Psary Polskie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Pracodawca:
LESZEK SZYMAŃSKI AUTO SERWIS TERMINAL

Adres:
Wojska Polskiego 2, 62-300 Września, powiat: wrzesiński, woj: wielkopolskie

Dane kontaktowe:
Mirosława GRABOWSKA
e-mail: miroslawa.grabowska@pupwrzesnia.pl
tel: 616403547

Sposób kontaktu:
za pośrednictwem urzędu

Wymagane dokumenty:
cv

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy we Wrześni