Mechanik samochodowy - BELGIA

Warszawa, Włochy

Ogłoszenie dodane: 14.05.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Kat. B

Miejsce pracy: Sint-Gillis-Waas, Belgia

Stawka: 2700-2800 EURO brutto

Zakwaterowanie: dofinansowane

Kluczowe kwalifikacje: doświadczenie (3 lata) / prawo jazdy / język angielski

Poszukujemy doświadczonego technika pojazdów użytkowych do pracy w warsztacie samochodowym. Pracownik będzie zajmował się diagnozowaniem usterek, naprawą i konserwacją pojazdów oraz przyczep.

Opis stanowiska:

konserwacja oraz naprawy usterek, między innymi naprawa hamulców, sprzęgła, wymiana oleju
montaż elementów: haków holowniczych, przemysłowych bagażników dachowych, spojlerów dachowych, podłóg, ścian, szafek
praca od poniedziałku do piątku, około 38h w tygodniu
Czego oczekujemy:

3 lat doświadczenia w dziedzinie mechaniki samochodowej
wykształcenia technicznego
znajomości rysunku technicznego
znajomości j. angielskiego
prawa jazdy kat. B
siły fizycznej i chęci do pracy
Co oferujemy:

Stawkę: 17,5 euro/h brutto
Gwarancję stabilnej pracy
Program poleceń - 100 euro za poleconego pracownika
Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca
Możliwość pobierania zaliczek
W pełni wyposażone i dofinansowane zakwaterowanie - tylko 2 euro dziennie za media.
Dofinansowanie do zakupu ubrań roboczych
Zatrudniając się przez Weegree przyczyniasz się do odbudowy lasów - zasadzimy drzewo w Twoim imieniu!
Informacje dodatkowe:

Kontakt telefoniczny - +48 735207936 - Ilona Oryshchuk
E-mail - i.oryshchuk@weegree.com
WEEGREE.COM Sp. z o.o. jest firmą działającą już od 20 lat. Współpracujemy z klientami z Belgii, Niemiec, Francji, Holandii i Polski. Rocznie zatrudniamy ponad 3500 pracowników.

Ilona Weegree