MECHANIK SAMOCHODOWY

Andrychów/ wadowicki/ małopolskie

Ogłoszenie dodane: 18.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Batorego 24, 34-120 Andrychów, powiat: wadowicki, woj: małopolskie
Nr oferty: StPr/24/0074

OBOWIĄZKI:
Naprawa busów.
Umowa na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia. Praca na pełny etat, jednozmianowa lub dwuzmianowa w godz. 6:00-22:00. Godziny pracy do ustalenia. Praca od poniedziałku do piątku.
Kontakt osobisty 34-120 Andrychów, ul. Stefana Batorego 24 poprzedzony kontaktem telefonicznym: 604588213.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Mechanik pojazdów samochodowych* (wymagany staż - lata: 2)
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
- Uprawnienia: umiejętności w zakresie mechaniki pojazdowej

Wymagania inne:
- Wykształcenie min. zawodowe, doświadczenie min. 2 lata, znajomość mechaniki samochodowej

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Andrychów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 7 500 do 8 317 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
PKS POŁUDNIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
Batorego 24, 34-120 Andrychów, powiat: wadowicki, woj: małopolskie

Dane kontaktowe:
Wiesław Ficek
tel: 604588213

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Wymagane dokumenty:
CV, może być skierowanie.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach