MECHANIK SAMOCHODOWY

Kobiór/ pszczyński/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 17.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Rodzinna 13, 43-210 Kobiór, powiat: pszczyński, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0674

OBOWIĄZKI:
Naprawa mechaniczna samochodów osobowych i dostawczych
*praca 1-zmianowa 08:00-16:00

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania pożądane:
- Wykształcenie: średnie zawodowe, mechaniczne

Wymagania inne:
- Wykształcenie zawodowe, mile widziane średnie. Ogólne pojęcie o mechanice. Mile widziane doświadczenie na stanowisku mechanika samochodowego. Oferta skierowana także do obywateli Ukrainy.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Kobiór
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 8 300 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Mechanika Pojazdowa S.C. - J.T.E Plichta Józef Plichta, Tomasz Plichta, Elżbieta Plichta

Adres:
Rodzinna 13, 43-210 Kobiór, powiat: pszczyński, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Tomasz Plichta
e-mail: plichtatomasz@interia.pl
tel: 604 525 501

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 08:00-16:00

Wymagane dokumenty:
CV - życiorys zawodowy wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach