MECHANIK SAMOCHODOWY

Kanie/ pruszkowski/ mazowieckie

Ogłoszenie dodane: 08.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Warszawska, 05-805 Kanie, powiat: pruszkowski, woj: mazowieckie
Nr oferty: StPr/24/0459

OBOWIĄZKI:
Kompleksowa naprawa samochodów osobowych i busów. Praca na pełen etat od poniedziałku do piątku, w przedziale godzin 08:00-18:00. Wynagrodzenie 4242 zł brutto + procent.
Zatrudnienie od 1 czerwca b.r. Pracodawca prosi o kontakt mailowy lub telefoniczny przed spotkaniem.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:
- Poziom wykształcenia- zasadnicze zawodowe. Niezbędna znajomość języka polskiego i ukraińskiego na poziomie A1. Mile widziane prawo jazdy kategorii B oraz znajomość podstaw elektryki. Wymagane 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Konieczna samodzielność i precyzja w wykonywaniu powierzonych zadań, sumienność, uczciwość, kultura osobista oraz zaangażowanie i inicjatywa.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Kanie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Maxi Cars Piotr Wiśniewski

Adres:
Wróblewskiego 6/27, 05-800 Pruszków, powiat: pruszkowski, woj: mazowieckie

Dane kontaktowe:
Piotr Wiśniewski
e-mail: serwismaxicars@gmail.com
tel: 505786220

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
CV lub skierowanie

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie