MECHANIK SAMOCHODÓW CIEŻAROWYCH

Bielsko-Biała/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 11.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Romualda Traugutta 16, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0589

OBOWIĄZKI:
Naprawa pojazdów dostawczych i ciężarowych.

Praca w systemie jednozmianowym w godz.: 8.00-16.00 od pn. do sob.
Umowa o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania pożądane:
- Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą TIG
- Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą MIG

Wymagania inne:
- Wykształcenie min. zawodowe mechaniczne, wymagane min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku. Mile widziane umiejętności spawalnicze (kurs spawania MAG/TIG).

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 do 7 500 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
AGATKA LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
Romualda Traugutta 16, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Marcin Kurowski
e-mail: marcin@transportbielsko.pl
tel: 509934934

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
CV na adres e-mail, kontakt telefoniczny max. do 18.00

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej