MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

Jastrowie/ złotowski/ wielkopolskie

Ogłoszenie dodane: 14.03.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Roosevelta 22, 64-915 Jastrowie, powiat: złotowski, woj: wielkopolskie
Nr oferty: StPr/24/0159

OBOWIĄZKI:
Praca przy demontażu pojazdów samochodowych, demontaż części i podzespołów. Diagnozowanie i naprawa pojazdów samochodowych.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
- Uprawnienia: diagnozowanie oraz naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych M.18.
- Uprawnienia: Kierowanie samochodem osobowym

Wymagania inne:
- [Inne] : znajomość budowy pojazdów samochodowych, umiejętność diagnozowania usterek i naprawy ich, umiejętność demontażu części samochodowych, znajomość nazewnictwa części samochodowych oraz podzespołów pojazdów samochodowych. Mile widziane prawo jazdy kat.B i C, karta kierowcy.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Jastrowie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
AUTO NAPRAWA Karol Worona

Adres:
1 MAJA 16, 64-965 Okonek, powiat: złotowski, woj: wielkopolskie

Dane kontaktowe:
KAROL WORONA
tel: 694305504

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Wymagane dokumenty:
Brak danych.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Złotowie