MECHANIK MASZYN I URZĄDZEŃ

Chorzów/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 15.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: 41-500 Chorzów, powiat: m. Chorzów, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0359

OBOWIĄZKI:
Do zadań osoby zatrudnionej na stanowisku należeć będzie usuwanie awarii poprzez dokonywanie napraw maszyn, sprzętu i urządzeń na terenie oczyszczalni ścieków (dmuchawy, pompy, prasy, sprężarki, zastawki, kraty, agregaty kogeneracyjne, przenośniki, przekładnie, osadniki), a także przeglądy, konserwacja i regulacja wszelkich urządzeń oraz elementów hydraulicznych. Prowadzenie prac ślusarskich w powyższym zakresie.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych (wymagany staż - lata: 5)
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: mechanik, mechatronik, ślusarz

Wymagania inne:
- z, wykształcenie: zawodowe lub średnie techniczne (mechanik, mechatronik, ślusarz), doświadczenie: minimum 2 - letnie doświadczenie zawodowe, wymagane uprawnienia G-2E oraz znajomość mechaniki maszyn i urządzeń. Mile widziane wymagania: uprawnienia: G-3E (powyżej 50 kW), obsługa dźwignic lub hakowego. Pracodawca oferuje: pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji, narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Chorzów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Chorzowsko-Świętochłowickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o.

Adres:
Składowa 1, 41-500 Chorzów, powiat: m. Chorzów, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Beata Kamińska
e-mail: beata.kaminska@chspwik.pl
tel: 32 34 94 659

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach