Mechanik

Warszawa, Bemowo

Ogłoszenie dodane: 18.01.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

Agencja pośrednictwa pracy GRHR (nr licencji 27250) poszukuje osób na stanowisko:

MECHANIK

Miejsce pracy: okolice Strasburg, Francja

Czas pracy: "od zaraz" - długoterminowa współpraca

Wymagania:
• Praktyczne doświadczenie na tym stanowisku
• Mile widziane: własne auto na dojazdy do pracy

Oferujemy:
• Francuską umowę o pracę oraz 39h pracy tygodniowo + dodatkowo płatne nadgodziny
• Stawkę całkowitą w wysokości 16,80 euro brutto /h + dieta 8 euro dziennie
• Zapewnioną odzież roboczą i narzędzia
• Darmowe zakwaterowanie
• Bonus za podróż w wysokości 150 euro

Zakres obowiązków:
• Praca na warsztacie: naprawy maszyn budowlanych i ciężarowych

Jeżeli posiadasz doświadczenie i jesteś gotowy podjąć zatrudnienie za granicą – wyślij nam swoje CV za pomocą formularza:

lub skontaktuj się z nami telefonicznie (w godzinach 8:00 - 16:00):
+48 789 365 553

Prosimy o zawarcie w CV poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”
Klauzula informacyjna dla kandydata: grhpolska.com/klauzula-informacyjna/

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Paulina

Paulina

Paulina