MANIKIURZYSTKA

Pruszków/ pruszkowski/ mazowieckie

Ogłoszenie dodane: 04.04.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: Wojska Polskiego 93, 05-800 Pruszków, powiat: pruszkowski, woj: mazowieckie
Nr oferty: StPr/24/0447

OBOWIĄZKI:
Wykonywanie manicure, pedicure. Mile widziane wykonywanie zabiegów z zakresu podologii. Praca jednozmianowa od poniedziałku do soboty, w przedziale godzin pon-pt 10:00-20:00, w soboty 10:00-14:00. Wynagrodzenie 4600 zł brutto + procent. Możliwość współpracy w ramach własnej działalności gospodarczej - pracodawca zapewnia wyposażone stanowisko pracy lub umowa zlecenie na początek. Docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:
- Poziom wykształcenia- niewymagane. Wymagane minimum pół roku doświadczenia zawodowego. Mile widziana osoba posiadająca umiejętności do wykonywania zabiegów podologicznych. PRACODAWCA OFERUJE MOŻLIWOŚĆ DODAKOWEGO PRZESZKOLENIA.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Pruszków
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 4 600 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
PHU Robert Mięćkowski

Adres:
Faraona 7/21, 05-800 Pruszków, powiat: pruszkowski, woj: mazowieckie

Dane kontaktowe:
Vira Yavorivska
tel: 788 275 301, 791 776 712

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon

Wymagane dokumenty:
CV lub skierowanie

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie