MALARZ- LAKIERNIK KONSTRUKCJI STALOWYCH

Kędzierzyn-Koźle/ kędzierzyńsko-kozielski/ opolskie

Ogłoszenie dodane: 01.03.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Mostowa 30A, 47-223 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie
Nr oferty: StPr/24/0292

OBOWIĄZKI:
Praca przy malowaniu pistoletem elementów metalowych, ochrona antykorozyjna elementów metalowych. Przygotowanie powierzchni konstrukcji stalowych przed procesem malowania.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Malarz-lakiernik konstrukcji i wyrobów metalowych (wymagany staż - lata: 1)
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:
- Praca pon.-pt. 7-16 (godziny ramowe)
Miejsce pracy: ul. Mostowa 30a teren ZAK S.A.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
BUD-KOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
PRZYJAŹNI 45a, 47-225 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie

Dane kontaktowe:
ŁUKASZ KOCHANEK
e-mail: l.kochanek@bud-kor.com.pl
tel: 507 059 353

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
CV + list motywacyjny

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu