Magazynier UDT

Poznań, Grunwald

Ogłoszenie dodane: 18.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

Obecnie dla naszego Klienta z sektora magazynowania i składowania, poszukujemy pracowników na stanowisko:
MAGAZYNIER z uprawnieniami UDT:

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
• Wynagrodzenie w wysokości 5500 zł brutto
• Pracę na 1 zmianę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Zakres obowiązków:
• Załadunek i rozładunek towarów za pomocą wózków widłowych
• Prace porządkowe i pomocnicze na magazynie związane z załadunkiem i rozładunkiem oraz rozmieszczeniem towarów
• Kompletowanie, wydawanie i przekazywanie towarów zgodnie z zamówieniem

Wymagania:
• Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych
• Doświadczenie przy obsłudze wózków widłowych
• Sumienność

Lokalizacja: Dąbrówka k. Poznania

Proszę o załączenie klauzuli do CV o przetwarzaniu danych osobowych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupę IPF dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Agencja Pracy Tymczasowej nr 7799

Milena

Milena

Milena