Magazynier Niepołomice z orzeczeniem

Niepołomice/ wielicki/ małopolskie

Ogłoszenie dodane: 18.01.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Orzeczenie o niepełnosprawności
Wymagane prawo jazdy:
Nie

Firma Probet jest ogólnopolskim liderem w zatrudnieniu i aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych. Obecnie poszukujemy kandydata do pracy na stanowisko:

Pracownik Magazynu

Miejsce pracy: Niepołomice, ul. Grabska

Preferowane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

Uwaga! Branża spożywcza - nabiał. Wymagana książeczka sanepidowska. Praca w temperaturze 6-8 stopni.

Zakres obowiązków:

kompletacja zamówień

przyjmowanie dostaw towaru.

rozkładanie towaru w magazynie na regały.

Wymagania:

dobrej organizacji pracy,

mile widziana gotowość do pracy w systemie zmianowym (6-14/14-22/22-6), możliwość pracy na 1 zmianę,

doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

do rekrutacji zapraszamy także osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

wynagrodzenie w wysokości 3600,00 netto, po okresie próbnym 3800,00 netto + premie.

Karol

Karol

Karol