MAGAZYNIER-KIEROWCA

Łaziska Górne/ mikołowski/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 24.05.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Niepełny etat

Miejsce pracy: Świętej Barbary 4, 43-173 Łaziska Górne, powiat: mikołowski, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0341

OBOWIĄZKI:
Przywóz towaru
Rozładunek towaru na magzyn

OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:
Umowa na okres próbny 1 m-c (docelowo na czas nieokreślony)
MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:
43-173 Łaziska Górne ul. Św. Barbary 4+ tereny Województwa Śląskiego
PRACA W DNIACH I GODZINACH:
Pn-Sb, 15.30-19.30 ( za soboty dzień wolny do wybrania).

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania pożądane:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:
- Prawo jazdy kat. B. Mile widziana książeczka sanepidowska lub chęć jej wyrobienia.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Łaziska Górne
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 2 121 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
FHU EWA MAŁECKA

Adres:
Świętej Barbary 4, 43-173 Łaziska Górne, powiat: mikołowski, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Ewa Małecka
e-mail: ewam1905@gmail.com
tel: 512 230 118

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Termin: Kontakt osobisty po kontakcie telefonicznym celem ustalenia terminu spotkania, Godziny : pn-pt, 11.00-15.00

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych