MAGAZYNIER/ DORADCA KLIENTA

Piechowice/ jeleniogórski/ dolnośląskie

Ogłoszenie dodane: 10.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: KRYSZTAŁOWA 73/-, 58-573 Piechowice, powiat: karkonoski, woj: dolnośląskie
Nr oferty: StPr/24/0274

OBOWIĄZKI:
Huta Julia zatrudni osoby, które:
• Mają łatwość w nawiązywaniu rozmów z klientami
• Są pomocni i dokładni w swoich działaniach
• Mają wrodzony talent sprzedażowy
• Są wielozadaniowi i sprawni fizycznie
• Mają wyczucie estetyki i miłą aparycję
• Komunikatywnie porozumiewają się w języku angielskim lub niemieckim
• Są gotowi pracować również w święta i w weekendy (nie wszystkie)
• Nie boją się nowych wyzwań i współpracy z każdym działem w firmie

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: pomaturalne/policealne
- Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący
- Język: niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący
- Uprawnienia: Dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Piechowice
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
KOLGLASS Sp. z.o.o.

Adres:
KRYSZTAŁOWA 73/-, 58-573 Piechowice, powiat: karkonoski, woj: dolnośląskie

Dane kontaktowe:
Beata Płucieńczak
e-mail: praca@hutajulia.com

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: e-mail

Wymagane dokumenty:
Brak danych.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze