Magazynier (branża produktów świeżych) - Praca w porze nocnej - Gdańsk

Gdańsk/ pomorskie

Ogłoszenie dodane: 01.03.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Magazynier (branża produktów świeżych)

Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:

· kompletacja zamówień za pomocą skanera

· przygotowywanie towarów do wysyłki

· udział w inwentaryzacjach

· praca w godzinach nocnych: 19:00 - 3:00 lub 20:00 - 4:00

· utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy

Wymagania:

· chęć oraz zaangażowanie do pracy

· sprawność fizyczna, dokładność i sumienność

· dyspozycyjność – gotowość do pracy w porze nocnej

· mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

· aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość jej wyrobienia

Oferujemy:

· zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia a po okresie próbnym umowa o pracę

· elastyczny grafik pracy

· pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny: 666 526 928 lub email : rekrutacja@ipracujzdalnie.pl

Ipracujzdalnie.pl sp. z o.o.