MAGAZYNIER

Tomice/ wadowicki/ małopolskie

Ogłoszenie dodane: 18.04.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Podstawie 38, 34-100 Tomice, powiat: wadowicki, woj: małopolskie
Nr oferty: StPr/24/0581

OBOWIĄZKI:
Czynności związane z obsługą magazynu, transportem towarów, ważeniem, etykietowaniem, pakowaniem, utrzymaniem czystości na terenie zakładu.
Praca w ramach umowy zlecenie 3 m-ce z możliwością przedłużenia na umowę o pracę. Praca ok. 40 h tygodniowo, w godz. 6:00-16:00. Godziny pracy do ustalenia. Możliwość pracy w sobotę.
Kontakt osobisty 34-100 Tomice, ul. Podstawie 38, telefoniczny 690353163.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Magazynier (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
- Wykształcenie: podstawowe
- Język: polski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
- Uprawnienia: dobra organizacja pracy

Wymagania pożądane:
- Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą

Wymagania inne:
- Wykształcenie min. podstawowe, doświadczenie min. 3 m-ce, umiejętność dobrej organizacji pracy. Mile widziane uprawnienia do jazy wózkiem widłowym.
Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A1 - początkujący, w piśmie: A1 - początkujący.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Tomice
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Sandra spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Adres:
Podstawie 38, 34-100 Tomice, powiat: wadowicki, woj: małopolskie

Dane kontaktowe:
Krzysztof Szczerbiński
tel: 690353163

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Wymagane dokumenty:
CV, może być skierowanie.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach