LOGOPEDA NEUROLOGOPEDA

Tworóg/ tarnogórski/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 18.03.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: Grunwaldzka 1a, 42-690 Tworóg, powiat: tarnogórski, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0279

OBOWIĄZKI:
- praca z dziećmi z niepełnosprawnościami, prowadzenie dokumentacji dziecka oraz kontakt z rodzicami.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Tworóg
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 50 do 60 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Gabinet Kilkulatka Martyna Mundzik

Adres:
Grunwaldzka 1a, 42-690 Tworóg, powiat: tarnogórski, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Martyna Mundzik
e-mail: kontakt@gabinetkilkulatka.pl
tel: 797399004

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
CV; rok z moliwością przedłużenia umowy; praca w godzinach 13:00 - 19:00

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach