LOGOPEDA

Lewin Brzeski/ brzeski/ opolskie

Ogłoszenie dodane: 10.05.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

LOGOPEDA

Miejsce pracy: Moniuszki 41a, 49-340 Lewin Brzeski, powiat: brzeski, woj: opolskie
Nr oferty: StPr/24/0383

OBOWIĄZKI:
Prowadzenie terapii logopedycznej z dziećmi i młodzieżą, indywidualnej lub w małej grupie. Stała współpraca z rodzicami dziecka w czasie terapii. Prowadzenie konsultacji i poradnictwa logopedycznego. Diagnozowanie dzieci.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Logopedia
- Uprawnienia: punktualność, kreatywność
- Uprawnienia: systematyczność, komunikatywność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
- Uprawnienia: bardzo dobra komunikacja interpersonalna
- Uprawnienia: pracowitość, odpowiedzialność, chęć do pracy
- Uprawnienia: umiejętności wychowawcze

Wymagania inne:
- [Inne] : Możliwość zatrudnienia studenta ostatniego roku.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Lewin Brzeski
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 5 973 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
ŚWIETLICA TERAPEUTYCZNA w LEWINIE BRZESKIM

Adres:
Moniuszki 41a, 49-340 Lewin Brzeski, powiat: brzeski, woj: opolskie

Dane kontaktowe:
Renata Pietruńko
e-mail: swietlica.terapeutyczna@lewin-brzeski.pl
tel: 530540592

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: Kontakt osobisty po uprzednim ustaleniu terminu spotkania z pracodawcą, drogą telefoniczną, tel. 530540592

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu