LOGISTYK

Jastrzębie-Zdrój/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 23.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

LOGISTYK

Miejsce pracy: Rybnicka 14c, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0248

OBOWIĄZKI:
Planowanie i nadzorowanie procesów logistycznych w transporcie drogowym oraz morskim; współpraca z firmami kurierskimi oraz ze spedycjami/
armatorami drogowymi, morskimi i lotniczymi; przygotowywanie dokumentacji niezbędnej do wysyłek i odpraw celnych eksportowych i importowych; kontrola zwrotów i reklamacji, terminowe rozpatrywanie reklamacji; organizowanie wysyłek towaru do klienta, wystawianie faktur oraz dokumentów wysyłkowych; współpraca z pracownikami centrum dystrybucyjnego w zakresie przyjmowania i wydawania towarów; bieżąca kontrola i analiza kosztów; optymalizacja kosztów logistycznych; ścisła współpraca z innymi
działami firmy.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
- Uprawnienia: wykształcenie średnie, wyższe mile widziane
- Uprawnienia: chęć do nauki
- Uprawnienia: inicjatywa, energia w działaniu i doskonałe zdolności interpersonalne
- Uprawnienia: bardzo dobra znajomość programu MS EXCEL
- Uprawnienia: doświadczenie w spedycji morskiej
- Uprawnienia: doświadczenie przy współpracy z agencjami celnymi
- Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy (umiejętność ustalania priorytetów)
- Uprawnienia: umiejętność pracy pod presją czasu
- Uprawnienia: dokładność, zaangażowanie i proaktywne podejście do realizowanych zadań
- Uprawnienia: pewność siebie
- Uprawnienia: znajomość procedur transportowych, eksportowych i celnych
- Uprawnienia: umiejętność pracy w dynamicznym środowisku, pod presją czasu i wyniku
- Uprawnienia: komunikatywność

Wymagania pożądane:
- Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 8 000 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "CARBOTEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
Rybnicka 14c, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
e-mail: rekrutacja@carbotex.pl

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: e-mail

Wymagane dokumenty:
dokumenty aplikacyjne należy przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@carbotex.pl

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju