LEKARZ WETERYNARII - obsługa ferm drobiu wodnego

Tulce/ poznański/ wielkopolskie

Ogłoszenie dodane: 13.02.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

Cedrob S.A. jest w pełni zintegrowaną firmą drobiarską z polskim kapitałem – dziś największym pracodawcą w regionie. Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest z obecną skalą produkcji, pozytywnymi prognozami oraz dynamicznym rozwojem firmy.
Aktualnie poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Gabinet Weterynaryjny Drobiu Wodnego w Tulcach, ul. Pocztowa 7
obsługa ferm położonych głównie na terenie województw: mazowieckiego, łódzkiego, wielkopolskiego i kujawsko-pomorskiego
Zakres obowiązków:
1. Nadzór weterynaryjny nad stadami drobiu na fermach a w szczególności:
• badanie stanu zdrowia stad drobiu
• wydawanie zaleceń weterynaryjnych oraz konsultowanie zaleceń zootechnicznych i kontrola ich przestrzegania
• stosowanie leków weterynaryjnych
• prowadzenie dokumentacji leczenia zwierząt
• wykonywanie badań anatomopatologicznych związanych z potrzebą kontrolowania stanu zdrowia zwierząt
• zlecanie, pobieranie prób do badań laboratoryjnych.
2. Nadzór nad procesem przygotowania fermy do wstawienia piskląt oraz nadzór i kontrola przebiegu chowu drobiu
3. Kontrola ewentualnych upadków drobiu na poszczególnych fermach i niezwłoczne przekazywanie informacji do przełożonych o występujących problemach zdrowotnych stada,
4. Raportowanie o wydanych zaleceniach weterynaryjnych i hodowlanych,
5. Przeprowadzanie kontroli hodowcy w zakresie stosowania się do zaleceń weterynaryjnych i hodowlanych na fermach drobiu
6. Systematyczne wizyty na fermach drobiu
Wymagania:
• Wykształcenie wyższe weterynaryjne
• Prawo do Wykonywania Zawodu
• Prawo jazdy kategorii B,
• Badania w kierunku nosicielstwa Salmonella i Shigella,
• Umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy w zespole,
• Otwartość, odpowiedzialność i wysoka kultura osobista,
• Dyspozycyjność, samodzielność i chęć dalszego rozwoju zawodowego,
• Łatwość w zakresie nawiązywania i budowania relacji interpersonalnych.
• Gotowość do pracy w terenie: obsługa ferm położonych głównie na terenie województw: mazowieckiego, łódzkiego, wielkopolskiego i kujawsko-pomorskiego
Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• atrakcyjne warunki zatrudnienia
• narzędzia i środki konieczne do wykonywania obowiązków
• szkolenia i kursy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.
Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę”

W odpowiedzi na niniejszą ofertę CV prosimy kierować na adres mailowy:
maciej.rekrutacja.cd@obpon.pl Tel. 23-323-32-06 z dopiskiem - Lekarz Weterynarii - obsługa ferm drobiu wodnego

Maciej

Maciej

Maciej