LEKARZ - SPECJALISTA CHIRURGII ONKOLOGICZNEJ

Siemianowice Śląskie/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 21.04.2024

Typ umowy:
Samozatrudnienie

Miejsce pracy: 1-go Maja 9, 41-100 Siemianowice Śląskie, powiat: m. Siemianowice Śląskie, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0178

OBOWIĄZKI:
- opieka nad pacjentem
- wykonywanie procedur medycznych
- dbałość o wysokie standardy medyczne w szpitalu
- praca w godzinach ordynacji lub poza godzinami ordynacji
- praca w Przychodni Specjalistycznej szpitala

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Lekarz - specjalista chirurgii onkologicznej (wymagany staż - lata: 3)
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne, specjalizacja: Chirurgia

Wymagania inne:
- Mile widziane dodatkowe szkolenia, certyfikaty
Czynne prawo do wykonywania zawodu
Specjalizacja w zakresie chirurgii onkologicznej (dyplom)

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie
Rodzaj umowy: Kontrakt menedżerski
Wynagrodzenie brutto: od 110 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
SZPITAL MIEJSKI W SIEMIANOWICACH ŚLĄSKICH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
1-go Maja 9, 41-100 Siemianowice Śląskie, powiat: m. Siemianowice Śląskie, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Kadry
e-mail: spp@zozsiemiaowice.pl
tel: 32 228 30 30 wew. 330

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich