LEKARZ

Ruda Śląska/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 25.03.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

LEKARZ

Miejsce pracy: Tunkla 139, 41-707 Ruda Śląska, powiat: m. Ruda Śląska, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0229

OBOWIĄZKI:
praca w zespole wyjazdowym- karetka typu S, transport sanitarny, wymagane prawo wykonywania zawodu lub ograniczone prawo wykonywania zawodu

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne
- Uprawnienia: Lekarz – prawo wykonywania zawodu

Wymagania inne:
- Uprawnienia: prawo wykonywania zawodu lub ograniczone prawo wykonywania zawodu
praca przez 7 dni w tygodniu praca 24/24 stawka za godzinę 120 zł brutto dyżury 12 lub 24 h - --7.00-7.00, 7.00-19.00

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Ruda Śląska
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 120 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Unia Bracka sp zo.o.

Adres:
Tunkla 139, 41-707 Ruda Śląska, powiat: m. Ruda Śląska, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Olga Wilińska-Plichta
e-mail: spolka@spub.pl

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: e-mail

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej