LAKIERNIK SAMOCHODOWY

Bielsko-Biała/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 28.03.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Żywiecka 160, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0509

OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie powierzchni, nakładanie powłok lakierniczych, malowanie pojazdów, współpraca z zespołem blacharskim.
Praca w systemie jednozmianowym w godz. 8.00-17.00 od pon do pt.
Umowa o pracę na okress próbny z możliwością przedłużenia.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:
- Wymagane wykształcenie zawodowe, mile widziane doświadczenie

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
XPS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
Żywiecka 160, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Paweł Szwajca
e-mail: xps@onet.pl
tel: 609 065 065

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
Kontakt telefoniczny lub CV na e-mail

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej