KUCHARZ K/M

Warszawa/ mazowieckie

Ogłoszenie dodane: 12.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

KUCHARZ K/M

Miejsce pracy: Łazienkowska 3, 00-449 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
Nr oferty: StPr/24/04302

OBOWIĄZKI:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowanie potraw zgodnie z recepturami i obowiązującymi w firmie standardami. Przygotowywanie dać diety pudełkowej. W menu znajdują się dania kuchni całego świata dzięki czemu praca jest ciekawa i rozwijająca. Praca w godzinach 6-14.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Kucharz* (wymagany staż - lata: 1)
- Wykształcenie: zasadnicze branżowe

Wymagania inne:
- Wymagane wykształcenie zasadnicze zawodowe oraz 1 rok doświadczenia zawodowego.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowanie potraw zgodnie z recepturami i obowiązującymi w firmie standardami. Przygotowywanie dań diety pudełkowej. W menu znajdują się dania kuchni całego świata dzięki czemu praca jest ciekawa i rozwijająca. Praca w godzinach 6-14.

Kontakt: kadry@belvedere.com.pl, tel: 22 558-67-28

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Warszawa
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Belvedere-Cafe Łazienki Królewskie spółka z o.o.

Adres:
Agrykoli 1, 00-460 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Dane kontaktowe:
Beata Kakietek-Szymaniak
e-mail: kadry@belvedere.com.pl
tel: 22 558-67-28

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
cv

Źródło: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy