KUCHARZ-DOPOSAŻENIE STANOWISKA PRACY (NR 0842)

Inowrocław/ inowrocławski/ kujawsko-pomorskie

Ogłoszenie dodane: 08.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Solankowa 2, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Nr oferty: StPr/24/0842

OBOWIĄZKI:
przygotowywanie dań, racjonalne zarządzanie towarem

WYMAGANIA:

Wymagania pożądane:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Inowrocław
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Pracodawca:
F.H.U.S.C.Marzena Wojciechowska Robert Wojciechowski

Adres:
Mątewska 17, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie

Dane kontaktowe:
Maja Bończak
e-mail: maja.bonczak@pupinowroclaw.pl
tel: 523592469

Sposób kontaktu:
za pośrednictwem urzędu

Wymagane dokumenty:
skierowanie wydane przez PUP

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu