KUCHARZ

Mikołów/ mikołowski/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 21.05.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

KUCHARZ

Miejsce pracy: Pokoju 4a, 43-190 Mikołów, powiat: mikołowski, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0330

OBOWIĄZKI:
-Praca w stołówce szkolnej.
-Pobieranie od intendenta produktów z magazynu w ilościach przewidzianych recepturą oraz ich zabezpieczenie przed użyciem.
-Przestrzeganie zasd technologii i estetyki oraz przepisów higieniczno-sanitarnych.
-Dbałość o najwyższą jakość i smak posiłków i wydawanie ich o wyznaczonych godzinach.
-Przygotowywanie posiłków zgodnie z zatwierdzonym jadłospisem.
-Ścisłe przestrzeganie receptury przygotowywanych posiłków.
-Racjonalne wykorzystywanie w posiłkach produktów spożywczych pobranych z magazynu.
-Właściwe porcjowanie posiłków zgodnie z normami żywienia.
-Przygotowywanie i przechowywanie próbek pokarmowych zgodnie z zaleceniami stacji sanitarno-epidemiologicznej.

OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:
Umowa o pracę na czas określony ok. 3 m-ce
MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:
43-190 Mikołów ul. Pokoju 4a
PRACA W DNIACH I GODZINACH:
Pn- pt, godz. 7:00-15:00

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Wymagania inne:
- Wykształcenie: kierunkowe gastronomiczne - średnie zawodowe lub zasadnicze zawodowe umożliwiające wykonywanie zadań na stanowisku kucharza. Doświadczenie: min. rok doświadczenia na stanowisku kucharza. Uprawnienia: Pracownicza książeczka zdrowia lub orzeczenie lekarskie poświadczające uprawnienia do pracy w kuchni (z żywnością) lub gotowość do jej wyrobienia. Umiejętności: samodzielne planowanie i układanie jadłospisów oraz przygotowywanie posiłków.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Mikołów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Zespół Szkół Nr 2 Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej

Adres:
Pokoju 4a, 43-190 Mikołów, powiat: mikołowski, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Tadeusz Śliwa
e-mail: sekretariat@zs2s-mikolow.pl
tel: 322198061

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: Kontakt osobisty po kontakcie telefonicznym celem ustalenia terminu spotkaniaPn-Pt, Godziny : pn-pt 8-14

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych